15 yılı aşkın sektörel deneyimleri ve birikimleriyle kalıplaşmış çalışma yöntemlerinin dışına çıkarak, danışmanlık hizmetlerinde farklılığını ortaya koymak amacıyla “Start Time of Change” sloganı doğrultusunda değişime odaklanarak, geçmiş birikimleri ve uzman kadrosu ile sektörde yeni bir yaklaşım ortaya koymayı hedeflemiştir.

Değişimi ve gelişimi düşünen paydaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda uçtan uca veya noktasal olarak bilimsel analizler ile sürdürülebilir, sistemli, yenilikçi çözümler sunarak kaynaklarını daha etkin, verimli hale getirmeyi misyon edinmiş; müşteri memnuniyeti ilkesi ile Türkiye ve Uluslararası paydaşlarına değer üreten, her aşamada güç veren, geleceklerine yön veren, yeni teknoloji ve sistemlere odaklayan sürdürülebilir büyümelerine destek veren, evrensel, saygın ve lider bir danışmanlık şirketi olmayı vizyonu olarak belirlemiştir.

Hizmet Yaklaşımımız


STC Danışmanlık olarak faaliyetlerimizi kişisel bilgilerin güvenliği göz önünde bulundurularak müşteri odaklı, etik duyarlılık, gizlilik, kalite ve teknoloji tabanlı, sektörel gelişimde öncü, sosyal sorumluluk bilincine sahip, sosyal yararlılık ilkeleri çerçevesinde şekillendirerek, özgün, bilimsel çözüm ve uygulamalar ile kaliteli hizmet anlayışıyla yürütmekteyiz.

Müşteri Memnuniyeti prensibi kapsamında, çalışmalarının her aşamasında paydaşlarını bilgilendirir ve siz değerli paydaşlarımızın değerlendirmeleri doğrultusunda süreci ilerletmekteyiz. Ayrıca uygulamalarda ortaya konulan etkin yöntemler ile firmamız; çözüm odaklı çalışma, müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutan yaklaşım doğrultusunda hareket etmektedir.

STC Danışmanlık olarak, değişim ve gelişim ile sizleri geleceğe hazırlamak, bireysel ve kurumsal danışmanlık ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek bizlere onur verecektir.

Biz Sizi Arayalım!

Yonetim Danışmanlığı, Süreç Danışmanlığı, Bilgi Teknolojileri ve ERP Danışmanlığı gibi tüm ihtiyaçlarınız için biz sizi arayalım...